Privatumas

AUTO365.LT komentarų skiltyje suteikia teisę kiekvienam asmeniui pareikšti nuomonę apie tinklapyje skelbiamą informaciją. Komentarų turinys neredaguojamas.

Už komentaruose paskelbtą nuomonę, faktus ar kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. AUTO365.LT neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį.

Komentaruose draudžiama bet kokio pobūdžio tiesioginė ar netiesioginė produkto ar firmos reklama. Reklama laikoma ir nuorodos į bet kurį kitą tinklapį talpinimas komentare. Tokie komentarai šalinami.

Draudžiama AUTO365.LT skelbti komentarus, kurie yra vulgarūs ir įžeidžiantys, skatinantys smurtą ar grasinantys susidorojimu, šmeižiantys kitus asmenis, skatina tautinę, religinę, rasinę ar kitokio pobūdžio neapykantą.

AUTO365.LT pasilieka teisę blokuoti šių taisyklių nesilaikančių komentatorių IP adresus.

Informacija apie komentarų, kurie turi Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymių, autorius gali būti, o esant teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, yra perduodama atitinkamoms teisėsaugos institucijoms.

Komentaro autorius, skelbdamas komentarą AUTO365.LT tinklapyje, patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis.

◙ Šiuo simboliu žymimas reklaminis, užsakomasis straipsnis.

Griežtai draudžiama AUTO365.LT naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse. Draudžiama platinti AUTO365.LT bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti AUTO365.LT šaltinį. Ši informacija yra „Regioninių portalų tinklo” MB nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@rpt.lt.