Pareigūnai kontroliuos vairuotojų blaivumą ir užtikrins viešąją tvarką

Ar jau skaitėte?

Prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemones kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje, per ilgąjį šv. Velykų savaitgalį, bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai dirbs viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju patruliavimo būdu. Bus skirta tiek policijos pajėgų, kiek būtina užtikrinti ne tik eismo saugumą, bet ir viešąją tvarką,  rimtį. 

- Reklama -

Kovo 28–30 dienomis visoje Lietuvoje vyksta transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.
Balandžio 1–3 dienomis taip pat vyks transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai. Ši priemonė inicijuota Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) ir vyksta ne vienoje šalyje. 

Prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemones kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje, per ilgąjį šv. Velykų savaitgalį, bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose.

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų policines prevencines priemones vykdys Vilniaus mieste ir rajone: Švenčionyse, Šalčininkuose, Elektrėnuose,  Ukmergėje, Trakuose. 

Apskričių vyriausieji policijos komisariatai savo prižiūrimose teritorijose gali organizuoti ir kitas papildomas priemones. 

Primename, kad nuo kovo 31 d. keičiasi leistinas važiavimo greitis automagistralėse ir greitkeliuose 
Kelių eismo taisyklėse yra nurodyta, kad vasaros sezoną – balandžio–spalio mėnesiais – keičiasi didžiausias leistinas važiavimo greitis. Automagistralėse lengvųjų automobilių ir krovininių automobilių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė negu 3,5 t, motociklų ir triračių vairuotojai gali važiuoti ne didesniu negu 130 km/h greičiu, greitkeliuose ne didesniu negu 120 km/h greičiu, keliuose su asfalto ar betono danga – ne didesniu negu 90 km/h greičiu, kituose keliuose – ne didesniu negu 70 km/h greičiu. 

Taip pat skaitykite:  Du trečdaliai dviratininkų ir paspirtukininkų – be šalmo

TOP naujienos

Ką reikėtų žinoti apie naudotus elektromobilius?

Elektromobiliai - šiuolaikiška transporto priemonė, kuri po truputį, veržiasi į miesto gatves. Vis dažniau, miesto gyventojai, pagalvoja apie šią alternatyvą, kuri ne tik prisideda...

Trečiadienis – nukentėjo vairuotojai, tarp jų – neblaivi moteris

Lapkričio 4-ąją, trečiadienį, pirminiais duomenimis, 6-iuose eismo įvykiuose sužeisti 7 žmonės, daugiausia – vairuotojų (85,7 proc.), neblaivūs vairuotojai sukėlė 2 eismo įvykius. Transporto priemonių...

Kelininkai perspėja: sekmadienį eismo sąlygas sunkins plikledis ir snygis

0
Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio daugelyje šalies rajonų eismo sąlygos sudėtingos, informuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD). LAKD teigimu, pagrindinių kelių dangos šalyje padengtos puraus arba prispausto sniego sluoksniu. Rytų, pietryčių, vidurio, pietvakarių Lietuvoje bei...

Perspėja vairuotojus: net ir menkutis incidentas kelyje gali virsti tūkstantine bauda

0
Vis trumpėjantis paros šviesusis laikotarpis, vienas kitą keičiantis sniegas ir lietus bei minusinė temperatūra gerokai pablogino sąlygas vairuotojams – kartais į kelionę tenka išsiruošti esant prastam matomumui ar asfaltą padengus ledui. Deja, bet dėl...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS