Naujas elektromobilių įkrovimo parkas Palangoje

Ar jau skaitėte?

Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo socialinių tinklų paskyroje su džiaugsmu pranešė apie naująją iniciatyvą, skirtą elektromobilių savininkams. Penktadienį, Taikos gatvėje 2, duris atvers naujas elektromobilių įkrovimo parkas, kuriame vienu metu galės krautis net 20 elektromobilių. Tai svarbus žingsnis link tvarumo ir ekologijos skatinimo šiame kurorte.

- Reklama -

Šis naujasis parkas – ne vienintelis šviežias pokytis Palangos infrastruktūroje. Dvi papildomos įkrovimo stotelės buvo įrengtos Rąžės gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje. Tai reiškia, kad dabar Palangoje elektromobilių savininkai galės pasinaudoti net 17 įkrovimo stotelių.

Taikos gatvėje 2, naujas elektromobilių įkrovimo parkas, kuriame vienu metu galės krautis net 20 elektromobilių. Nuotrauka iš socialinių tinklų.

Meras Šarūnas Vaitkus pažymėjo, kad šie pokyčiai yra tik pradžia. „Kitais metais planuojame įrengti dar 16 naujų įkrovimo stotelių, taip užtikrindami, kad mūsų miestas būtų draugiškas elektromobiliams ir atitiktų šiuolaikinius tvarumo standartus,“ – savo socialinių tinklų paskyroje rašė meras.

Palanga sparčiai tampa vienu iš elektromobilių infrastruktūros lyderių Lietuvoje, ir šie nauji projektai neabejotinai pritrauks dar daugiau žaliąją energetiką vertinančių lankytojų.

Šis projektas yra puikus pavyzdys, kaip miesto vadovybė siekia suderinti patogumą gyventojams ir turistams su tvarumo principais. Tikimasi, kad šios inovacijos paskatins daugiau žmonių rinktis elektromobilius, taip mažinant oro taršą ir prisidedant prie klimato kaitos mažinimo.

- Reklama -

Šarūnas Vaitkus ir toliau demonstruoja savo įsipareigojimą gerinti Palangos infrastruktūrą ir kurti tvarų bei modernų miestą visiems jo gyventojams ir svečiams. Tad ateityje galima tikėtis dar daugiau žaliųjų iniciatyvų ir inovacijų, kurios padės Palangai išlikti pavyzdžiu kitiems miestams.

Palangos.info

Taip pat skaitykite:  Vairuodami negalite naudotis mobiliuoju telefonu rankomis: įsidėmėkite ir keiskite įpročius

TOP naujienos

Diržo neprisisegęs keleivis avarijos metu prilygsta drambliui

0
Kai paskutinį kartą sėdantis į taksi, autobusą ar artimojo automobilį nesisegėte saugos diržo, ar susimastėte apie tai, kad avarijos atveju saugos diržas gali išgelbėti ne tik jus, bet ir prieš jus sėdinčius keleivius. Gale...

Kada metas keisti automobilio valytuvus? Patarimai

0
Automobilio valytuvai yra vienas labiausiai apkraunamų ir greičiausiai susidėvinčių automobilio įrangos elementų. Dviems plonoms guminėms mentėms tenka nepaprastai svarbi užduotis užtikrinti vairuotojui gerą matomumą. Kaip atpažinti, kada valytuvai jau nustoja tinkamai atlikti šią savo...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS